Online druka

ZELTA UN SUDRABA DRUKA


Follija druka

Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, piedāvājam follija druku uz ādas, vinila, plastmasas un papīra izstrādājumiem, ieskaitot grāmatu vākiem, kladēm, dienasgrāmatām, plānotājiem, foto albumiem, apsveikumu kartiņām, ielūgumiem u.c. izstrādājumiem. Jūs varat uzdrukāt jebkuru attēlu, logo vai uzrakstu - tagad tas ir ātri un vienkārši! Lai iegūtu pēc iespējas kvalitatīvāku rezultātu, drukājamo failu vēlams iesniegt 100% melnā krāsā un ar augstu izšķirtspēju. Pieejamās krāsas: zelts, sudrabs. Iespējamais drukas laukums līdz 203x254 mm. Cenas sākot no  4,50 EUR.


 

Izdrukas apzeltīšana 

Izmantojot speciālu folliju, piedāvājam apzeltīt jau izdrukātu papīra loksni. Pieejamās krāsas: zelts, sudrabs, zils, zaļš, violets. Cenas sākot no  1,50 EUR.

 

Klišejas uzspiešana

 Piedāvājam jau gatavo burtu uzspiešanu uz cietā vāka:  0,15 EUR par katru burtu vai

 2,50 EUR par katru rindiņu. Minimālā pasūtījuma summa 4.00 EUR. Pieejamās krāsas: zelts, sudrabs, balts, melns, zils, sarkans, zaļš. Pieejamie latīņu burtu izmēri: 3,2 mm, 5,5 mm un 9 mm. Kirilicas burtu izmēri: 5,5 mm. Logo un citu attēlu vai uzrakstu uzspiešanai uz cietā vāka ir iespējams izgatavot klišeju pēc individuāla pasūtījuma. Cenas sākot no  25,00 EUR (atkarībā no cm2).

 

 

Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%

www.iesiesana.lvwww.iesiesana.lv www.iesiesana.lv